Реформи і мрт рівненська областьРеформування сфери медицини в сучасній Україні розпочалося. Вже і хабарі брати бояться, і поради якісніші дають. Більше того, послуги теж більш професійні. Так, мрт рівненська область тепер описана в мережі за посиланням нижче. Вся необхідна інформація про мрт рівненська область опублікована на сайті. Такий прогрес не може не радувати.
Тарік і пастор Надим говорили про Біблію за сніданком. Вони продовжували розмовляти під час поїздки в набатейской місто і тоді, коли йшли через ущелину до центру стародавньої Петри. Далія уникала участі в розмові. Вона намагалася говорити з матірю про дитинство, але та прислухалася до розмови чоловіків.
- Але Новий Завіт був написаний, коли минуло багато часу після Ісуса, і, значить, він не може точно передавати Його слова, - говорив Тарік, випробовуючи християнство «на міцність».
- Так, деякі скептики намагалися стверджувати, - відповів батько Далії, - що книги Нового Заповіту були написані через сотні років після Ісуса. Насправді ж він весь був написаний значно раніше - через кілька десятиліть після смерті і воскресіння Христа. Археологи виявили, що євангелія були написані між 50 і 66 р нашої ери.
Тарік був здивований:
- Тобто ще за життя очевидців подій.
- Саме так. І це гарантує точність опису. Якби новозавітні оповіді спотворювали події, їх очевидці НЕ промовчали б і щось зробили. Петро, ??розповідаючи про чудеса Ісуса, говорив слухачам, що про Ісуса Бог засвідчив чудесами і знаменнями серед них, і закликав їх свідчити про те, що вони зналі30. Хіба може людина змінити бачене?
- Ні, не може, - підтвердив Тарік.
- Вам знайоме імя Вільям Олбрайт?
- Ні, я ніколи про нього не чув, - сказав Тарік.
- Це один з найвідоміших біблійних археологів, - сказав пастор Надим і, порившись в рюкзаку, вийняв звідти книгу «Не просто тесля» і, відкривши її, простягнув Таріку.
- Прочитайте ось звідси.
Тарік був здивований, що батько Далії бере на екскурсію книги про Ісуса.
- Що ще у вас там є? - Засміявся він. - Сувої Мертвого моря?
- Ні, тільки Біблія, вода і фрукти, - засміявся Надим у відповідь. - Хочете фруктів?
- Ні, сер, дякую. Я поки почитаю цю книгу.
Тарік глянув на Далію, яка тільки похитала головою, і став читати:
«... Тепер ми можемо з повною впевненістю стверджувати наступне: є всі підстави вважати, що книги Нового Заповіту були написані до 80 м н. е. - Т. Е. На два повних покоління раніше датування 130-150 рр. н. е., прийнятої в наші дні у найрадикальніших критиків Біблії ».
Він зупинився і подивився на пастора Нура.
- Там є ще один уривок, - сказав той. - Сер Вільям Ремзі, ще один відомий археолог, говорить практично те ж саме. Якщо хочете, я можу запропонувати вам ще десяток книг, підтверджуючих, що книги Нового Заповіту були написані сучасниками подій і, отже, заслуговують довіри. Скажіть, хто їх написав?Дата публикации: 13.03.2015
Прочитано: 618 раз Дополнительно на данную тему
скотч терьерскотч терьер
Продажа моторных яхтПродажа моторных яхт
ГекзаплыГекзаплы
Главный жертвенникГлавный жертвенник
Вина и разочарованиеВина и разочарование
Михаэль ВельтеМихаэль Вельте
Уход за престарелымиУход за престарелыми
Надо смотреть вышеНадо смотреть выше
лайки в фейсбукелайки в фейсбуке
ювелирные украшения пандораювелирные украшения пандора
[ Назад | Начало | Наверх ]